panske pyzama - Francúzska móda

Oblečenie a móda | Pánske oblečenie | Pánske pyžamá

Blancheporte Pyžamo Caliméro 77 86 (S)

Pyžamo Caliméro 77 86 (S) e-shop >>

Tričko s krátkymi rukávmi, s okrúhlym výstrihom. Predný diel s potlačou. Rovný spodný okraj, rukávy a nohavice s dvojitým, kontrastným lemom.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Šmolkovia šmoula 117 126 (XXL)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Šmolkovia šmoula 117 126 (XXL) e-shop >>

Šéf má vždy pravdu. Pyžamo s takou potlačou vám iste zdvihne náladu. Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom má motív umiestnený na prednom diele. Spodný okraj rovný. Dopĺňa.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s potlačou, polycoton potlač béžová 97 106 (L)

Pyžamo s potlačou, polycoton potlač béžová 97 106 (L) e-shop >>

Klasické pánske pyžamo s kontrastným golierikom a náprsným vreckom. Zapínanie na gombíky. Pyžamový kabátik + n ohavice s elastickým pásom a rázporkom.. Oblečenie info >>Blancheporte Pánsky pyžamový kabátik, polycoton potlač béžová 127 136 (3XL)

Pánsky pyžamový kabátik, polycoton potlač béžová 127 136 (3XL) e-shop >>

Ponúkame Vám tento predĺžený pánsky pyžamový kabátik v klasickom štýle, s perfektne vypracovanými detailmi. Pánsky pyžamový kabátik má kontrastný golierik a náprsné vrecko. Zapína.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s dlhými rukávmi sivý melír 117 126 (XXL)

Pyžamo s dlhými rukávmi sivý melír 117 126 (XXL) e-shop >>

Tričko s okrúhlym výstrihom a dlhými raglánovými rukávmi. Je pohodlné a príjemné. Farebné odlíšenie rukávov zvýrazňuje štruktúru strihu. Na prsiach potlač s veselým motívom. Dopĺ.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami sivý melír 117 126 (XXL)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami sivý melír 117 126 (XXL) e-shop >>

Tričko s okrúhlym výstrihom a krátkymi raglánovými rukávmi. Je pohodlné a príjemné. Farebné odlíšenie rukávov zvýrazňuje štruktúru strihu. Na prsiach potlač s veselým motívom. Dop.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami, potlač korytnačka modrá čokoládová 117 126 (XXL)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami, potlač korytnačka modrá čokoládová 117 126 (XXL) e-shop >>

Jednofarebné tričko s krátkymi rukávmi. Tuniský výstrih a malá gombíková léga so zapínaním. Vpredu na boku potlač pripomínajúca tetovanie. Nohavice s pružným pásom a šnúrkou na sti.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s dlhými rukávmi Marsupilami marsupilami 127 136 (3XL)

Pyžamo s dlhými rukávmi Marsupilami marsupilami 127 136 (3XL) e-shop >>

"Rýchlo na víkend!", povzbudzuje nápis. Pyžamo s optimistickým odkazom Vám pomôže zrelaxovať. Tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom, ušité z mäkkej bavlny. Predný diel oživuj.. Oblečenie info >>Blancheporte Jednofarebné pyžamové nohavice, bavlna nám.modrá 68 70

Jednofarebné pyžamové nohavice, bavlna nám.modrá 68 70 e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Nohavice z príjemného bavlneného úpletu majú pružný opasok s kontrastnou šnúrkou na stiahn.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s dlhými rukávmi, potlač Korytnačka modrá čokoládová 127 136 (3XL)

Pyžamo s dlhými rukávmi, potlač Korytnačka modrá čokoládová 127 136 (3XL) e-shop >>

Jednofarebné tričko s dlhými rukávmi. Tuniský výstrih a malá gombíková léga so zapínaním. Vpredu na boku potlač pripomínajúca tetovanie. Nohavice s pružným pásom a šnúrkou na stiah.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo so šortkami a potlačou  Trop fort!  sivá hnedosivá 127 136 (3XL)

Pyžamo so šortkami a potlačou Trop fort! sivá hnedosivá 127 136 (3XL) e-shop >>

Prinášame Vám pyžamo s vtipným nápisom. Prioritou je samozrejme pohodlie, ktoré zaručí príjemný materiál a dobrý strih. Tričko s krátkymi rukávmi. Okrúhly výstrih s kontrastným lemo.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo v námorníckom štýle sivá nám.modrá 127 136 (3XL)

Pyžamo v námorníckom štýle sivá nám.modrá 127 136 (3XL) e-shop >>

Pyžamo v obľúbenom námorníckom štýle z kvalitného bavlneného úpletu. Tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom. Na hrudi priečne pruhy a malé vrecko. Lem pri výstrihu v kontrastne.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové nohavice sa súvislou potlačou potlač sivá 68 70

Pyžamové nohavice sa súvislou potlačou potlač sivá 68 70 e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Nohavice z príjemného bavlneného úpletu sú veľmi pohodlné. V páse pružný opasok s kontras.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko s pruhmi a krátkymi rukávmi sivý melír 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s pruhmi a krátkymi rukávmi sivý melír 127 136 (3XL) e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom. Vpredu efektné farebné pruhy. Kontrastné le.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Marsupilami marsupilami 127 136 (3XL)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Marsupilami marsupilami 127 136 (3XL) e-shop >>

"Rýchlo na víkend!", Povzbudzuje nápis. Pyžamo s optimistickým odkazom Vám pomôže zrelaxovať. Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, ušité z mäkkej bavlny. Predný diel oživ.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo so šortkami v námorníckom štýle sivá nám.modrá 127 136 (3XL)

Pyžamo so šortkami v námorníckom štýle sivá nám.modrá 127 136 (3XL) e-shop >>

Pyžamo v obľúbenom námorníckom štýle z čisto bavlneného úpletu. Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom. Na hrudi priečne pruhy a malé vrecko. Konce rukávov a výstrih s kontr.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko s potlačou a dlhými rukávmi zelený melír 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s potlačou a dlhými rukávmi zelený melír 127 136 (3XL) e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom. Na prednom diele originálna potlač. Kontrastn.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Calimera caliméro 127 136 (3XL)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Calimera caliméro 127 136 (3XL) e-shop >>

Pyžamo s veselou potlačou spríjemní Váš spánok. Tričko s krátkymi rukávmi je z bavlneného úpletu. Pri krku okrúhly výstrih a lem v pružnom prevedení. Na hrudi veselá potlač s nápiso.. Oblečenie info >>Blancheporte Jednofarebné pyžamové šortky nám.modrá 68 70

Jednofarebné pyžamové šortky nám.modrá 68 70 e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Jednofarebné šortky s pružným pásikom a šnúrkou na stiahnutie v kontrastnej farbe. Príjemn.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko s pruhmi a dlhými rukávmi sivý melír 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s pruhmi a dlhými rukávmi sivý melír 127 136 (3XL) e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom. Vpredu efektné farebné pruhy. Kontrastné lemo.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s dlhými rukávmi, Simpsonovci simpsons 127 136 (3XL)

Pyžamo s dlhými rukávmi, Simpsonovci simpsons 127 136 (3XL) e-shop >>

Pyžamo s veselou potlačou určite navodí dobrú náladu. Tričko s dlhými rukávmi zhotovené z jemne melírovaného úpletu. Okrúhly výstrih s pružným lemom. Na hrudi umiestnená potlač. Rov.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové šortky s celoplošnou potlačou potlač 68 70

Pyžamové šortky s celoplošnou potlačou potlač 68 70 e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Šortky s peknou celoplošnou potlačou majú pohodlný pružný pásik a šnúrku na stiahnutie. P.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi zelený melír 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi zelený melír 127 136 (3XL) e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, ušité z mäkkej bavlny. Na prednom diele ori.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s dlhými rukávmi Calimera caliméro 127 136 (3XL)

Pyžamo s dlhými rukávmi Calimera caliméro 127 136 (3XL) e-shop >>

V tomto pyžame Vám nebude život pripadať nespravodlivý, práve naopak. Tričko s dlhými rukávmi má na hrudi veselú potlač. Okrúhly výstrih s pružným lemom. Dlhé jednofarebné nohavice s.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Simpsonovci simpsons 127 136 (3XL)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami Simpsonovci simpsons 127 136 (3XL) e-shop >>

Pyžamo s veselou potlačou určite navodí dobrú náladu. Tričko s krátkymi rukávmi zhotovené z jemne melírovaného úpletu. Okrúhly výstrih s pružným lemom. Na hrudi umiestnená potlač. R.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s potlačou  Trop fort!  sivá hnedosivá 127 136 (3XL)

Pyžamo s potlačou Trop fort! sivá hnedosivá 127 136 (3XL) e-shop >>

Prinášame Vám pyžamo s vtipným nápisom. Prioritou je samozrejme pohodlie, ktoré zaručí príjemný materiál a dobrý strih. Tričko s dlhými rukávmi. Okrúhly výstrih s kontrastným lemom... Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové šortky s potlačou sivý melír 68 70

Pyžamové šortky s potlačou sivý melír 68 70 e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Jednofarebné šortky zdobí pekná potlač na spodnom okraji nohavice. V páse pohodlný pružný .. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové nohavice s potlačou sivý melír 68 70

Pyžamové nohavice s potlačou sivý melír 68 70 e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Nohavice z príjemného bavlneného úpletu sú veľmi pohodlné. V páse pružný opasok s kontras.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi nám.modrá 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s potlačou a krátkymi rukávmi nám.modrá 127 136 (3XL) e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Tričko s krátkymi rukávmi a okrúhlym výstrihom, ušité z mäkkej bavlny. Na prednom diele ori.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko s potlačou a dlhými rukávmi nám.modrá 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s potlačou a dlhými rukávmi nám.modrá 127 136 (3XL) e-shop >>

Zostavte si pyžamo podľa Vášho želania. Vyberte si tričko aj nohavice z našej bohatej ponuky. Tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom. Na prednom diele originálna potlač. Kontrastn.. Oblečenie info >>Blancheporte Dvojfarebné zamatové pyžamo s dlhými rukávmi gaštanová čierna 117 126 (XXL)

Dvojfarebné zamatové pyžamo s dlhými rukávmi gaštanová čierna 117 126 (XXL) e-shop >>

Za studených nocí vám príde vhod teplé pyžamo. Teplý zamat, príjemný na pokožku, ľahký, ktorý vás spoľahlivo zahreje. Strih s raglánovými rukávmi a pruhmi v hornej časti živôtiku .. Oblečenie info >>Blancheporte Jednofarebné pyžamo, mikropolar hnedosivá čierna 117 126 (XXL)

Jednofarebné pyžamo, mikropolar hnedosivá čierna 117 126 (XXL) e-shop >>

V tomto pyžame vám určite zima nebude. Materiál mikropolar zaručuje teplo a pohodlie. Jednofarebné tričko má okrúhly výstrih. Na prsiach decentná výšivka. Dlhé rukávy. Dopĺňajú ho ko.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s potlačou a dlhými rukávmi 137 146 (4XL)

Pyžamo s potlačou a dlhými rukávmi 137 146 (4XL) e-shop >>

Pyžamo s motívom Šmolkov si zamilujete! Pohodlné vďaka vysokému podielu bavlny. Vpredu potlač. Tričko má okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Nohavice s pružným pásom.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové šortky s potlačou Gaston Lagaffe, sada 2 ks sivý melír 52 54

Pyžamové šortky s potlačou Gaston Lagaffe, sada 2 ks sivý melír 52 54 e-shop >>

Sada 2 šortiek Gaston Lagaffe z mäkkého úpletu má pohodlný strih. Zdobí ich potlač s veselým motívom a pružný pás so žakárovým vzorom. Okraj nohavíc rovný. Dobre sa hodia ku kombiná.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s dlhými rukávmi Šmolkovia šmoula 127 136 (3XL)

Pyžamo s dlhými rukávmi Šmolkovia šmoula 127 136 (3XL) e-shop >>

Šéf má vždy pravdu. Pyžamo s takou potlačou vám iste zdvihne náladu. Tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom má motív umiestnený na prednom diele. Spodný okraj je rovný. Dopĺň.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamové tričko Gaston Lagaffe, potlač, kr. rukáv, sada 2 ks sivý melír+biela 117 126 (XXL)

Pyžamové tričko Gaston Lagaffe, potlač, kr. rukáv, sada 2 ks sivý melír+biela 117 126 (XXL) e-shop >>

Sada 2 tričiek Gaston Lagaffe s krátkymi rukávmi a veselou potlačou. Podľa svojho vkusu ich môžete doplniť nohavicami a vytvoriť si aj kompletné pyžamo.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo Calimero 97 106 (L)

Pyžamo Calimero 97 106 (L) e-shop >>

Tričko s dlhými rukávmi, s okrúhlym výstrihom. Predný diel s potlačou. Rovný spodný okraj, rukávy a nohavice s dvojitým, kontrastným lemom.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami 77 86 (S)

Pyžamo s krátkymi rukávmi a šortkami 77 86 (S) e-shop >>

Pyžamo s nápisom Réveillez-moi sur le week-end (Zobuďte ma na víkend) so slávnym Gastonom Lagaffe, obľúbeným komiksovým hrdinom od Franquina. Ľahké a pohodlné! Tričko s krátkymi rukávm.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo so šortkami Gaston Lagaffe modrá 77 86 (S)

Pyžamo so šortkami Gaston Lagaffe modrá 77 86 (S) e-shop >>

Humor v štýle Gaston Lagaffe okorení Vaše noci! Pyžamo so šortkami. Mäkkosť bavlny a zábava, to je 100 % relax. Výstrih do "V". Vpredu s potlačou. Krátke rukávy. Elastický pás. Potlač .. Oblečenie info >>Blancheporte Velúrové pruhované pyžamo modrá 107 116 (XL)

Velúrové pruhované pyžamo modrá 107 116 (XL) e-shop >>

Jemné ako pohladenie a také pohodlné, to je pánske velúrové pyžamo! Prúžky z farbených vlákien zaručujú stálosť farieb. Vo výstrihu gombíková léga. Dlhé rukávy a jednofarebný zad.. Oblečenie info >>Blancheporte Klasické pyžamo s potlačou modrá 107 116 (XL)

Klasické pyžamo s potlačou modrá 107 116 (XL) e-shop >>

Pánske pyžamo s celoplošnou potlačou a kontrastnou obrubou. Kabátik po celej dĺžke na zapínanie. Nakladané vrecká. Nohavice s elastickým pásom a rázporkom.. Oblečenie info >>Blancheporte Klasické pyžamo s potlačou nám. modrá 107 116 (XL)

Klasické pyžamo s potlačou nám. modrá 107 116 (XL) e-shop >>

Pánske pyžamo s celoplošnou potlačou a kontrastnou obrubou. Kabátik po celej dĺžke na zapínanie. Nakladané vrecká. Nohavice s elastickým pásom a rázporkom.. Oblečenie info >>Blancheporte Klasické pruhované pyžamo prúžky modrá 107 116 (XL)

Klasické pruhované pyžamo prúžky modrá 107 116 (XL) e-shop >>

Krásne pánske pyžamo s dlhými rukávmi a dlhými nohavicami. Je spracované klasickým spôsobom, s golierom, gombíkovou légou so zapínaním, s 2 vreckami dole a 1 vreckom na prsiach. Všetko j.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo z popelínu bordó 117 126 (XXL)

Pyžamo z popelínu bordó 117 126 (XXL) e-shop >>

Elegantné pánske pyžamo z popelínu. Pyžamo má kontrastné obruby a nakladané vrecká. Nohavice s elastickým pásom a rázporkom na gombíky.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo z popelínu neb. modrá 117 126 (XXL)

Pyžamo z popelínu neb. modrá 117 126 (XXL) e-shop >>

Elegantné pánske pyžamo z popelínu. Pyžamo má kontrastné obruby a nakladané vrecká. Nohavice s elastickým pásom a rázporkom na gombíky.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo so šortkami, prúžkované prúžky zelená 117 126 (XXL)

Pyžamo so šortkami, prúžkované prúžky zelená 117 126 (XXL) e-shop >>

Pohodlné dvojdielne pyžamo pre každého muža, ktorý miluje spokojné noci. Tričko má okrúhly výstrih v kontrastnom prevedení s potlačou. Jednofarebné šortky s pružným pásom so šnúrko.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo so šortkami, prúžkované prúžky nám.modrá 127 136 (3XL)

Pyžamo so šortkami, prúžkované prúžky nám.modrá 127 136 (3XL) e-shop >>

Pohodlné dvojdielne pyžamo pre každého muža, ktorý miluje spokojné noci. Tričko má okrúhly výstrih v kontrastnom prevedení s potlačou. Jednofarebné šortky s pružným pásom so šnúrko.. Oblečenie info >>Blancheporte Klasické pyžamo, popelín zelená 117 126 (XXL)

Klasické pyžamo, popelín zelená 117 126 (XXL) e-shop >>

Krásne pyžamo s dlhými rukávmi a dlhými nohavicami. Je spracované klasickým spôsobom, s golierom, gombíkovou légou so zapínaním, s 2 vreckami dole a 1 vreckom na prsiach. Všetko je decent.. Oblečenie info >>Blancheporte Klasické pyžamo, popelín modrá 117 126 (XXL)

Klasické pyžamo, popelín modrá 117 126 (XXL) e-shop >>

Krásne pyžamo s dlhými rukávmi a dlhými nohavicami. Je spracované klasickým spôsobom, s golierom, gombíkovou légou so zapínaním, s 2 vreckami dole a 1 vreckom na prsiach. Všetko je decent.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s nohavicami, prúžky prúžky nám.modrá 97 106 (L)

Pyžamo s nohavicami, prúžky prúžky nám.modrá 97 106 (L) e-shop >>

Krásny kvalitný úplet z čistej mäkkej bavlny. Pekné pánske pyžamo a príjemný materiál ocení každý muž. Tričko s dlhými rukávmi a výstrihom "V" zdobia priečne pruhy. Je doplnené dl.. Oblečenie info >>Blancheporte Pyžamo s nohavicami, prúžky prúžky zelená 97 106 (L)

Pyžamo s nohavicami, prúžky prúžky zelená 97 106 (L) e-shop >>

Krásny kvalitný úplet z čistej mäkkej bavlny. Pekné pánske pyžamo a príjemný materiál ocení každý muž. Tričko s dlhými rukávmi a výstrihom "V" zdobia priečne pruhy. Je doplnené dl.. Oblečenie info >>Blancheporte Velúrové pyžamo sivá 107 116 (XL)

Velúrové pyžamo sivá 107 116 (XL) e-shop >>

Hľadáte teplé a mäkučké pyžamo? Vyskúšajte naše velúrové pyžamo. Dlhé rukávy, výstrih a spodný okraj zakončené vrúbkovaným lemom. Nohavice s elastickým pásom.. Oblečenie info >>Blancheporte Velúrové pyžamo trojfarebná 107 116 (XL)

Velúrové pyžamo trojfarebná 107 116 (XL) e-shop >>

Hľadáte teplé a mäkučké pyžamo? Vyskúšajte naše velúrové pyžamo. Dlhé rukávy, výstrih a spodný okraj zakončené vrúbkovaným lemom. Nohavice s elastickým pásom.. Oblečenie info >>Blancheporte Dvojfarebné pyžamo so šortkami čierna modrá 107 116 (XL)

Dvojfarebné pyžamo so šortkami čierna modrá 107 116 (XL) e-shop >>

Dvojfarebné pyžamo so šortkami v prevedení predlžujúcom postavu. Tričko s potlačou a výstrihom do "V", predný diel v kontrastnom vzhľade. Krátke rukávy. Spodný okraj s pružný lemom. Š.. Oblečenie info >>Blancheporte Dvojfarebné pyžamo so šortkami námornická modrá bordó 127 136 (3XL)

Dvojfarebné pyžamo so šortkami námornická modrá bordó 127 136 (3XL) e-shop >>

Dvojfarebné pyžamo so šortkami v prevedení predlžujúcom postavu. Tričko s potlačou a výstrihom do "V", predný diel v kontrastnom vzhľade. Krátke rukávy. Spodný okraj s pružný lemom. Š.. Oblečenie info >>Blancheporte Dvojfarebné pyžamo s nohavicami čierna modrá 97 106 (L)

Dvojfarebné pyžamo s nohavicami čierna modrá 97 106 (L) e-shop >>

Dvojfarebné pyžamo v prevedení predlžujúcom postavu. Tričko s potlačou a výstrihom do "V", predný diel v kontrastnom vzhľade. Dlhé rukávy, spodný okraj aj nohavice s pružnými lemami. No.. Oblečenie info >>Blancheporte Dvojfarebné pyžamo s nohavicami nám.modrá bordó 127 136 (3XL)

Dvojfarebné pyžamo s nohavicami nám.modrá bordó 127 136 (3XL) e-shop >>

Dvojfarebné pyžamo v prevedení predlžujúcom postavu. Tričko s potlačou a výstrihom do "V", predný diel v kontrastnom vzhľade. Dlhé rukávy, spodný okraj aj nohavice s pružnými lemami. No.. Oblečenie info >>


2018 Kontakt: contacts